Tanışalım

UZMAN DİYETİSYEN

ZUHAL GÜLER ÇELİK

Uzman Diyetisyen Zuhal GÜLER ÇELİK, 5 Mayıs 1979 İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Şehremini Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun doldu. Mezuniyetin ardından İstanbul’a dönerek ilk iş hayatına Kurtsan Holding’te Sağlıklı Yaşam Klübünde başladı. Ardından 2004-2014 yılları arasında VKV Amerikan Hastanesi’nde poliklinik diyetisyenliğinin yanı sıra, çeşitli dahili hastalıkları içeren klinik, obezite, çocuk, gebe-emzikli, genel yoğun bakım, kardiyoloji yoğun bakım ve toplu beslenme sistemleri diyetisyenliği yaptı. 2014 yılında Özel Osmaoğlu hastanesinde başladığı Diyetisyenlik görevini hala sürdürüyor.

2015-2017 yılları arasında Bezm-i Alem Üniversitesi, Eczacılık Fakültesinde, Fitoterapi ve Doğal Ürünler alanında Yüksek Lisansını tamamladı. Kariyer süreci içinde birçok kongre, kurs ve seminerlerde eğitimci ve katılımcı olarak bulunmuştur. Evli ve iki çocuk annesidir.

Dijital iletişim kanallarında güçlü bir etkileşime sahip olan Çelik, 20 yıllık diyet ve sağlık mesleki tecrübelerini kendi mobil uygulaması ile tüm takipçileriyle paylaşmaktadır.

Bana Ulaşın

Soru Sorabilirsin